Slovenský výrobca a predajca hasiacej techniky a príslušenstva.
+42134 6586 302

O nás

Spoločnosť KODRETA Štefanov s. r. o., bola založená v roku 1992. Avšak jej história sa píše už od roku 1965, kedy sa začali vyrábať prvé hasiace prístroje v Štefanove, v pobočke mestského podniku KODRETA Myjava. Od roku 1992 pokračujeme v tradícii výroby hasiacich prístrojov a svoje produktové portfólio sme rozšírili o ďalšiu hasiacu techniku ako skrinky pre hasiaci prístroj, hydrantové skrinky, hydrantové systémy a ďalší doplnkový sortiment.

Patríme medzi tradičných a popredných výrobcov hasiacich prístrojov, hydrantov a protipožiarneho príslušenstva, o čom svedčí dlhodobá stabilná pozícia na slovenskom trhu a spokojnosť našich zákazníkov. V spoločnosti sme zaviedli a používame  systém manažérstva kvality v oblasti vývoja, výroby, predaja a servisu hasiacich prístrojov a hydrantových systémov – ISO 9001 : 2008 Kladieme dôraz na neustály rozvoj a nové technológie, čoho sú dôkazom vysokokvalitné výrobky s moderným dizajnom.

Držíme sa hesla: „Náš zákazník, náš pán.“

Myslíte si, že je to v dnešnej dobe už opoužívané klišé? Určite nie. Naša spoločnosť svoju pozornosť upriamuje na všetky požiadavky zákazníka a jeho spokojnosť, ktorá je pre nás prvoradá. Pretože spokojný zákazník sa k nám vždy rád vráti. To je jedným z hlavných cieľov spoločnosti. A my z toho máme jednoducho radosť 🙂